Różnorodność w coachingu

14 czerwca 2016

 

Konferencja

Coaching to wielość podejść, metod, technik i narzędzi. Różnorodność w coachingu jest dziś tak wielka, że trudno byłoby znaleźć kogoś, kto byłby w stanie opisać je wszystkie. W tym gąszczu mogą pogubić się już nie tylko miłośnicy coachingu ale także profesjonaliści.


Celem konferencji jest przedstawienie kilku kluczowych kierunków w jakich rozwinęły się podejścia do coachingu. Wśród nich między innymi coaching wg Macieja Bennewicza (Norman Benett), coaching wg ICC, ICF czy coaching prowokatywny. Czym się różnią? Jakie są ich kluczowe cechy, metody i narzędzia? Tego będzie można się dowiedzieć 14 czerwca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.


Po prelekcjach zapraszamy na część warsztatową, poświęconą na praktyczne doświadczanie metod omawianych podczas prelekcji. Podczas dwóch godzin warsztatów trenerzy przedstawią kilka kluczowych narzędzi pracy w ramach swojej metody.


UWAGA!

Dla wszystkich uczestników konferencji przewidziane są specjalne nagrody!

Program konferencji podzielony jest na dwa moduły:


Moduł I – Prelekcje, które mają dostarczyć zebranym informacji o specyfice każdego z podejść do coaching i uwypuklić najbardziej charakterystyczne ich cechy. W programie przewidziane jest zaprezentowanie następujących podejść do coachingu:

  • coaching wg metody Norman Benett
  • coaching wg International Coaching Community (ICC)
  • coaching wg International Coaching Federation (ICF)
  • coaching prowokatywny
  • coaching zespołowy,
  • coaching wg Labolatorium Psychoedukacji


Moduł II – Warsztaty, które dają możliwość doświadczania zaprezentowanych wcześniej metod w praktyce. Podczas dwugodzinnych sesji uczestnicy będą mieli możliwość poznania odmienności tych metod i przećwiczenia ich na samym sobie oraz w interakcjach z innymi uczestnikami.

Studia z coachingu

Studia podyplomowe Coaching w biznesie i życiu są pierwszym tego typu programem w Polsce, który przygotowuje do prowadzenia coachingu wg 3 różnych metod, tj.

  1. Coachingu wg Norman Benett
  2. Coachingu Prowokatywnego
  3. Coachingu Zespołowego

Program realizowany jest przez dwa semestry. W tym czasie studenci mają możliwość spotkania się z 2-3 coachami reprezentującymi każdy z wymienionych kierunków poznając ich warsztat i narzędzia pracy. Dzięki temu, kończąc studia posiadają profesjonalne umiejętności coacha oraz szeroką perspektywę spojrzenia na różnorodność podejść w coachingu.

Więcej informacji na stronie Studiów Podyplomowych!

coaching www

Prelegenci

Partner strategiczny

Partnerzy

Zgłoszenie na konferencję

Formularz zgłoszeniowy

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Program

program2016

 

Kontakt

Wszelkich informacji dotyczących konferencji udzielają:
Barbara Zagórska
tel. 791-171-234
e-mail: barbara.zagorska@uni.lodz.pl

Piotr Mikosik
tel. 880-274-568

Wydział Zarządzania
Uniwersytet Łódzki

ul. Matejki 22/26
90-237 Łódź